Strona główna » Regulamin

HURTOWNIA INTERNETOWAkatalog poglądowy
   zamówienia oraz zapytania cenowe :
 

 zamowienia@hurtowniaanna.pl
oferty@hurtowniaanna.pl


+48 602 220 454

Regulamin

REGULAMIN HURTOWNI INTERNETOWEJ HURTOWNIAANNA.PL


 

                                                      FORMY PŁATNOŚCI

Minimalna wartość zamówienia - 500zł netto


1.Przelew na konto - wpłata na wskazane konto firmy. Realizacja zamówienia rozpocznie się w momencie zaksięgowania odpowiedniej kwoty na koncie firmowym. 


                                                                 PŁATNOŚCI

 

         Do ceny towaru doliczane są koszty transportu zgodnie z cennikiem "Koszt dostawy".

     Wpłaty należy dokonywać na konto firmowe.

Dane do przelewu:


mBank PLN  91 1140 2004 0000 3702 8258 0722

HURTICO s.c.

ul. Złota 44 

62-800 Kalisz 


W tytule przelewu prosimy zawrzeć imię i nazwisko oraz numer zamówienia. Na wpłatę czekamy 14 dni od dokonania zakupu.

 

WYSYŁKA TOWARU/ KOSZTY DOSTAWY

  •  Przesyłki wysyłamy 5 razy w tygodniu korzystając z usług firmy kurierskiej. Wszystkie towary skrupulatnie pakujemy i zabezpieczamy przed uszkodzeniami.  
  •   Cena przesyłki dotyczy paczek standardowych o max. wymiarach: 60cm x 60cm x 50cm oraz wadze do 30kg.
  •   W przypadku kilku paczek (każda do 30 kg): cena za dostawę jest liczona jako cena standardowej paczki do 30kg pomnożona przez ilość paczek.

Koszt dostawy większych ilości towarów o dużych gabarytach np. papiery toaletowe, ręczniki kuchenne, duże proszki do prania itp. wymaga osobnego wyliczenia. Koszt wysyłki jest zdeterminowany ilością paczek do których towar musi być zapakowany. W przypadku zamawiania znacznych ilości takich towarów prosimy o kontakt w celu potwierdzenia kosztów wysyłki.

 
  •  Na terenie Kalisza i okolic towar dostarczamy bezpłatnie przy zamówieniach powyżej 300zł po wcześniejszym uzgodnieniu terminu dostawy telefonicznie bądź e-mailowo.
  •  Oferujemy bezpłatny odbiór osobisty w magazynie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-17 po wcześniejszej informacji telefonicznej lub mailowej.

Adres magazynu:

Ul. Złota 44

62-800 Kalisz

 

ZWROTY/REKLAMCJE

      1) UWAGA. Zwróć uwagę na stan paczki podczas jej odbioru. Należy sprawdzić, czy przesyłka nie jest w żaden sposób uszkodzona mechanicznie, lub czy zabezpieczenie nie nosi śladów ingerencji. Jeżeli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp., należy w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny. W takim przypadku tylko protokół stanowi podstawę do złożenia reklamacji.


 2) W przypadku niezgodności dostarczonego towaru z opisem podanym w aukcji, podstawą reklamacji jest paragon lub faktura VAT. Wszelkie reklamacje bądź zastrzeżenia prosimy kierować na adres mailowy: biuro@hurtowniaanna.pl  w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu